O systemie fairplayMLS

O systemie fairplayMLS 2017-11-13T12:53:29+01:00

Z doświadczenia wiemy, że znalezienie odpowiedniej nieruchomości dla klienta jest bardzo trudne oraz czasochłonne. Dysponując tą wiedzą postanowiliśmy pomóc pośrednikom w szybszym  znajdowaniu odpowiedniej oferty.Stworzyliśmy przyjazne i niezawodne środowisko do wymiany ofert. FairplayMLS to połączenie technologii, która umożliwia bezpieczną wymianę danych oraz  pośredników zainteresowanych efektywną współpracą.

Z badań wynika, że pośrednik znajdujący klienta, nie jest tym który dokonał ekspozycji w systemie MLS, dlatego współpraca między pośrednikami jest tak ważna. System fairplayMLS powstał, aby pomóc pośrednikom w sprzedaży i wynajmie nieruchomości oraz znajdowaniu odpowiednich ofert dla swoich klientów.W prosty sposób możesz stworzyć sieć biur np. z Twojego regionu i efektywnie współpracować tworząc największą bazę ofert.

Obecnie system wymiany ofert jest w fazie przygotowywania, dlatego dostęp i testowanie do dnia 31.01.2018 jest bezpłatne. Zachęcamy do tworzenia grup MLS’owskich. Wejście do systemu nie stanowi problemu wystarczy zalogować się tutaj http://fairplaymls.pl/logowanie/. Jeżeli nie mają Państwo konta proszę o informację na adres info@fairplaymls.pl

Każdy członek grupy będzie na bieżąco informowany o nowych ofertach oraz nowych członkach, którzy dołączyli do sieci fairplayMLS.