FAQ

FAQ 2017-12-14T15:36:01+01:00
Nie mam ofert w szybko.pl, czy mogę dołączyć do programu fairplayMLS?

FairplayMLS to środowisko, w którym każdy pośrednik ma możliwość współpracy, niezależnie od tego z  jakiego oprogramowania korzysta i do jakiego stowarzyszenia należy.  Nie trzeba również mieć ofert w szybko.pl aby móc korzystać z wymiany ofert w fairplayMLS.

Jak dołączyć do fairplayMLS?

Każdy użytkownik programu szybkoPLUS może stworzyć swoją sieć MLS lub dołączyć do już istniejącej.
Wchodząc w zakładkę https://fairplaymls.pl/nowe-konto/ zakładasz swoje konto lub wchodząc tutaj http://fairplaymls.pl/logowanie/  wpisujesz dane do logowania takie same jak do systemu szybkoplus.pl, potem wchodzisz w  zakładkę MLS/zarządzanie, a następnie możesz dołączyć do jednej z wybranych grup MLS’owskich klikając przycisk „Dołącz”.

Jak założyć swoją grupę w fairplayMLS?

Krok 1
Wejdź w zakładkę MLS/Moje grupy MLS i kliknij “ Utwórz własną grupę MLS”

Krok 2
Nazwij swoją grupę np. “ Nieruchomości komercyjne Wrocław”

Krok 3
Dodaj krótki opis np”Grupa, w której zamieszczane są oferty nieruchomości z Wrocławia. Są to zarówno oferty na sprzedaż jak i na wynajem wszystkich rodzajów nieruchomości.”

Jak dodawać oferty do fairplayMLS?

Dodawanie ofert do wybranych grup MLS.
Wchodząc do systemu szybkoplus w listę ofert pod przyciskiem „Zarządzaj” mamy przycisk „MLS”Klikając w „MLS” otwiera nam się okno „Udostępnianie oferty MLS” Wypełniamy wszystkie pola i klikamy „Udostępnij” przy wybranej ofercie.
W ten sposób oferta ukaże się na liście „wymiana ofert” w systemie fairplayMLS.

Gdzie znajdę oferty z fairplayMLS?

Oferty biur nieruchomości należące do MLS są dostępne w zakładcę MLS/Wymiana ofert.
Dostępne tam są różnego rodzaju filtry, aby jak najprościej mogli Państwo znaleźć nieruchomość dla swojego klienta.
Wchodząc w szczegóły oferty, widzimy na jakich zasadach można sprzedać nieruchomości oraz z kim należy się kontaktować w sprawie sprzedaży nieruchomości.

Jak zarządzać swoją grupą w fairplayMLS?

Kiedy utworzysz własną grupę w fairplayMLS, będziesz dostawał/a wiadomości od użytkowników którzy będą chcieli dołączyć do Twojej grupy.
Aby zaakceptować takie zgłoszenie należy zalogować się do systemu szybkoplus.pl, wejść w zakładkę MLS/Moje grupy MLS znaleźć swoją grupę wejść w zarządzanie/użytkownicy i zmienić status zgłoszenia z „kandydata” na „zaakceptowany”.